Grono pedagogiczne

Dyrektor szkoły

  • mgr Dorota Grolik

V-ce Dyrektor szkoły

  • mgr Violetta Golec
  • mgr Jolanta Jarosz

SEKCJA FORTEPIANU

KIEROWNIK SEKCJI    mgr TOMASZ ŚLIWIŃSKI – fortepian, akompaniament

  • mgr Izabela Ciesielska – fortepian dodatkowy
  • mgr Adam Dobrowolski – fortepian, akompaniament
  • mgr Anna Gębska – fortepian
  • mgr Marcin Guzik – akompaniament
  • mgr Jolanta Jarosz – fortepian
  • mgr Piotr Jędras – fortepian
  • mgr Barbara Krett – fortepian
  • mgr Ewa Lupa – fortepian, akompaniament
  • mgr Marcin Mogiła – fortepian, akompaniament
  • mgr Piotr Owsiak – fortepian, akompaniament
  • mgr Bożena Pękala – fortepian
  • dr Wiesława Pławska – fortepian, akompaniament
  • mgr Anna Polańska – fortepian, akompaniament
  • dr Michał Sadzikowski – fortepian, akompaniament
  • mgr Jakub Sikora – fortepian,akompaniament
  • lic Halina Szlęzak – fortepian, zastępstwo mgr Tadeusz Grabowski
  • mgr Ewa Wilczek – fortepian
  • mgr Marta Wójcik-Sikora – fortepian, akompaniament

                          

SEKCJA  INSTRUMENTÓW  DĘTYCH, AKORDEONU  I  PERKUSJI

KIEROWNIK SEKCJI    mgr Grzegorz Kurowski – puzon

  • mgr Elżbieta Tomczyńska – flet, zastępstwo mgr Joanna Czerwińska
  • mgr Andrzej Staciwa – flet
  • mgr Agnieszka Sygiet – flet
  • mgr Paweł Bajer – obój
  • mgr Dariusz Jędrusik – obój
  • mgr Andrzej Lipiński – klarnet
  • mgr Małgorzata Śliwka-Cichoń – klarnet
  • mgr Artur Kika – saksofon
  • mgr Krystian Lipiński – saksofon
  • mgr Marek Malisz – trąbka
  • mgr Arkadiusz Garus – trąbka
  • mgr Henryk Frankowski – waltornia
  • mgr Tomasz Pernal – fagot
  • mgr Jarosław Klimczyk – perkusja
  • mgr Marcin Serwaciński – perkusja
  • dr Daniel Lis – akordeon
  • mgr Rafał Wolny – akordeon

WOKALISTYKA

  • mgr Małgorzata Lasota – śpiew
  • mgr Agnieszka Bałaga-Okońska – dykcja i recytacja, elementy gry aktorskiej, ruch sceniczny
  • mgr Joanna Węgrzynowicz-Nowak – śpiew, zastępstwo mgr Lucyna Jarząbek

                                    

SEKCJA PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH

KIEROWNIK SEKCJI    dr Dominika Kawiorska

  • mgr Maciej Cisowski
  • mgr Magdalena Deja
  • mgr Violetta Golec
  • mgr Dorota Grolik
  • mgr Aleksandra Hyrja
  • mgr Marta Kleszcz
  • mgr Anna Kochańska-Wolny
  • mgr Katarzyna Majerczyk – zastępstwo mgr Agnieszka Zimna
  • mgr Dorota Piwowar
  • mgr Marta Plewnia
  • dr Joanna Szymala – zastępstwo mgr Marta Plewnia, mgr Natalia Świtała
  • mgr Natalia Świtała

SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY

KIEROWNIK SEKCJI    dr Michał Burczyk – skrzypce

  • mgr Gabriela Baran – skrzypce
  • mgr Joanna Danisz – wiolonczela
  • mgr Katarzyna Grzebielucha-Iwanowicz – altówka
  • mgr Katarzyna Gwizdon – skrzypce
  • mgr Michał Konopelski – kontrabas
  • mgr Łukasz Krusz – skrzypce
  • mgr Piotr Marcinowicz – skrzypce
  • mgr Sonia Majewska – skrzypce
  • dr Jacek Płosa – gitara
  • mgr Hanna Sadzikowska – wiolonczela
  • prof Tomasz Spaliński – gitara
  • mgr Wojciech Stańczyk – gitara
  • mgr Ewelina Wilczek – wiolonczela
  • mgr Grzegorz Wojtasik – skrzypce

ZESPOŁY

ORKIESTRY SZKOLNE I i II STOPIEŃ

  • mgr Maciej Cisowski – orkiestra dęta i smyczkowa

CHÓRY i ZESPÓŁ WOKALNY

  • dr Dominika Kawiorska

BIBLIOTEKA

  • mgr Edyta Piórkowska