Get Adobe Flash playerGet Adobe Flash player

2018/2019

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH W SOSNOWCU

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

 

 

Lp. 

   

  DATA          

   

    NAZWA IMPREZY              

         

         NAUCZYCIEL                

                       

 

  UCZEŃ                  

       

     

         WYNIK               

 1.  18.11.2018r

 

 ŁÓDZKI FESTIWAL CHÓRALNY

"CANTIO LODZIENSIS"

ŁÓDŹ

 

 DOMINIKA KAWIORSKA

 CHÓR

ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH

W SOSNOWCU

 

 I MIEJSCE

dyplom

dyplom

2. 22.11.2018r

 

XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH SOLISTÓW

JAWORZNO

 

KRYSTIAN LIPIŃSKI

NATALIA MEISER

II MIEJSCE

dyplom

zdjęcie

3. 22.11.2018r

 

XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH SOLISTÓW

JAWORZNO

 

AGNIESZKA SYGIET ŁUCJA GUZY

WYRÓŻNIENIE

dyplom

zdjęcie

4. 22.11.2018r

 

XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH SOLISTÓW

JAWORZNO

ANNA POLAŃSKA  

 

WYRÓŻNIAJĄCY AKOMPANIAMENT

dyplom

 

5.

 

10-11.

01.2019r 

 

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY SOSNOWIEC

 

JOLANTA JAROSZ

WYRÓŻNIENIE DLA NAUCZYCIELA

dyplom 

SANDRA

KANIA

 

ALICJA 

DUDAŁA

WYRÓŻNIENIE

I STOPNIA

dyplom

 

III MIEJSCE

dyplom

 

6.

 

10-11.01.2019r 

 

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY SOSNOWIEC

EWA

WILCZEK 

 

EMILIA TOMCZYK

 

 

MAJA KACZMARSKA

 

WYRÓŻNIENIE

II STOPNIA

dyplom

 

WYRÓŻNIENIE 

II STOPNIA

dyplom

7. 10-11.01.2019r 

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY

SOSNOWIEC

TOMASZ ŚLIWIŃSKI 

PIOTR 

FOCHTMAN

WYRÓŻNIENIE

dyplom

8. 23.01.2019r 

V ŚLĄSKI FESTIWAL CHÓRÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH

im. JÓZEFA ŚWIDRA

KATOWICE

DOMINIKA KAWIORSKA 

CHÓR

I i II STOPNIA

SREBRNY DYPLOM

dyplom

dyplom

dyplom

dyplom

9.

1-9.03.

2019r

II Konkurs Pianistyczny

"Piano Forte"

Kraków-Wieliczka

 

Tomasz Śliwiński

Piotr Fochtman

I MIEJSCE

dyplom

zdjęcie

zdjęcie

10.

8-10.

03.2019r

X Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy dla Szkół Muzycznych II Stopnia

Bielsko-Biała

Aleksandra Hyrja

dyplom

Kacper Bendig

I MIEJSCE

dyplom

11.

13-14.03.2019r

 

IV Konkurs Pianistyczny Kolorowe Nutki

Kraków

Jolanta Jarosz

Sandra Kania

 

WYRÓŻNIENIE

I STOPNIA

dyplom

12.

22-23.03.2019r

 

V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy w Toruniu

Gabriela Baran

Nikola Błaśkiewicz

IV MIEJSCE

dyplom

13.

28-30.03.2019r

 

XII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im.T.Różyckiego w Gliwicach

Tomasz Śliwiński

 

 

WYRÓŻNIAJĄCY AKOMPANIAMENT

dyplom

14.

4-7.04.2019r

 

Międzynarodowy Konkurs Interpretacyjny

"Pro Bohemia"

Ostrava

Agnieszka Sygiet

Łucja Guzy

III MIEJSCE

dyplom

15.

4-7.04.2019r

 

Międzynarodowy Konkurs Interpretacyjny

"Pro Bohemia"

Ostrava

Krystian Lipiński

Natalia Meiser

III Miejsce

dyplom

zdjęcie

zdjęcie

16.

4-7.04.2019r

 

Międzynarodowy Konkurs 

Interpretacyjny

"Pro Bohemia"

Ostrava

Andrzej Lipiński

Joanna Krupa

II MIEJSCE

dyplom

zdjęcie

17.

4-7.04.2019r

 

Międzynarodowy Konkurs Interpretacyjny 

"Pro Bohemia"

Ostrava

Jakub Sikora

Irena Skóra

WYRÓŻNIENIE

dyplom

18.

4-7.04.2019r

Międzynarodowy Konkurs Interpretacyjny

"Pro Bohemia"

Ostrava

Dariusz Jędrusik

Mikołaj Środa

II MIEJSCE

dyplom

zdjęcie

19.

4-7.04.2019r

 

Międzynarodowy Konkurs Interpretacyjny

"Pro Bohemia"

Ostrava

Jakub Sikora

 

WYRÓŻNIAJĄCY

AKOMPANIAMENT

dyplom

20.

11-12.04.2019r

II Międzyszkolne Konfrontacje Zespołów Kameralnych  Ruda Śląska

Jacek Płosa

Kwartet gitarowy:

Kacper Bendig

Eliza Dobrzak

Wojciech Kuś

Laura Marzec

II MIEJSCE

dyplom

21.

13.04.2019r 

 

III Ogólnopolski Konkurs z Zasad Muzyki

"Od zasady do praktyki muzycznej"

Nowy Targ

Joanna Szymala 

dyplom

Kacper Bendig

Joanna Krupa 

I MIEJSCE

dyplom 

22.

15.04.2019r

 

IX Wiosenne Spotkania Pianistyczne 

Dębica

Jolanta Jarosz

Sandra Kania

III MIEJSCE

dyplom

23.

15.04.2019r

 

IX Wiosenne Spotkania Pianistyczne

Dębica

Anna Gębska

Gabriela Michalczewska

II MIEJSCE

dyplom

24.

28.04.2019r

 

6 Ogólnopolski Konkurs Wokalny 

Brzesko

Michał Schoppa

Bartłomiej Florczyk

III MIEJSCE

dyplom

25.

27-30.04.2019r

III Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st

Wadowice

Dariusz Jędrusik

Michał Sowiński

WYRÓŻNIENIE

dyplom

26.

27-30.04.2019r

 

III Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st

Wadowice

Henryk Frankowski

Hanna Torzewska

WYRÓŻNIENIE

dyplom

27.

27-30.04.2019r

 

III Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st

Wadowice

Adam Dobrowolski

 

WYRÓŻNIAJACY AKOMPANIAMENT

dyplom

28.

9-11.05.2019r

 

XXXIX Konkurs Młodego Muzyka

Szczecinek

Andrzej Lipiński

Joanna Krupa

WYRÓŻNIENIE

dyplom

zdjęcie

29.

13-14.05.2019r

 

IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im.Aleksandra Tansmana

w Łodzi

Ewa Wilczek

Maja Kaczmarska

WYRÓŻNIENIE

dyplom