Get Adobe Flash playerGet Adobe Flash player

2017/2018

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH W SOSNOWCU

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 Lp.  DATA  NAZWA IMPREZY  NAUCZYCIEL  UCZEŃ  WYNIK
 1.

 11-

12.11.2017r

 

 

 Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny

"I PIERWSZAK MOŻE BYĆ MISTRZEM" Warszawa

 

 

 Gabriela Baran

 

 Sara Nowak

 

 DYPLOM MISTRZA

dyplom

2.

 

11-12.11.2017r

 

 

Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny

"I PIERWSZAK MOŻE BYĆ MISTRZEM" Warszawa

 

 

Gabriela Baran

 

Emilia Musiał

 

DYPLOM MISTRZA

dyplom

3.

 

10.11.2017r

 

 

Międzynarodowy Konkurs Interpretatorów Muzyki Słowiańskiej Ostrawa 

 

 

Gabriela Baran

 

Maria Haberka

 

WYRÓŻNIENIE

dyplom

4.

 

 

27-

28.11.2017r

 

 

 

Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych II st. Gliwice 

Małgorzta Lasota 

dyplom

Michał Jewierz

Oskar Strumiński 

WYRÓŻNIENIE

dyplom

WYRÓŻNIENIE

dyplom 

5.

 

 

 

27-28.11.2017r

 

 

 

Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych II st. Gliwice  Marcin Mogiła   

WYRÓŻNIENIE DLA AKOMPANIATORA

dyplom 

6.

 

 

 

6-9.12.2017r

 

 

 

Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych II st. Chorzów Michał Burczyk  Radosław Górniak 

 

WYRÓŻNIENIE

dyplom 

WYRÓŻNIENIE DLA NAUCZYCIELA

dyplom

 

7.

 

 

 

6-9.12.2017r

 

 

 

Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych II st. Chorzów Piotr Owsiak   

WYRÓŻNIENIE DLA AKOMPANIATORA

dyplom 

8.

4-5.12.2017r

 

 

Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów  Szkół Muzycznych I i II st. Łódź

 

 

 

Jacek Płosa

Duet gitarowy:

Wojciech Kuś,

Laura Marzec

 

 

WYRÓŻNIENIE

dyplom

 

WYRÓŻNIENIE

DLA NAUCZYCIELA

dyplom

 

 

9.

01.2018r

 

II Festiwal Fagotowy Wadowice

 

Tomasz Pernal

Kacper Pawłowski

 Martyna Żukowska

 Weronika Ordelewska

 

Srebrny Fagot

dyplom

Srebrny Fagot

dyplom

Brązowy Fagot

dyplom

 

WYRÓŻNIENIE DLA NAUCZYCIELA

dyplom

 

 

10.

 

5-6.02.2018r.

 

IX Międzynarodowy Konkurs "Młody Wirtuoz" w ramach XIII Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez Granic" w Sanoku

 

 

 

                   

 

Jolanta Jarosz

 

 

 

 

 

Alicja Dudała

 

 

 

Srebrny Wirtuoz

dyplom

 

 

11.

5-6.02.2018r.

 

IX Międzynarodowy Konkurs "Młody Wirtuoz" w ramach XIII Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczdy bez Granic" w Sanoku

Tadeusz Grabowski

Marta Kaczmarska

 

Srebrny Wirtuoz

dyplom

12.

23.01.2018r

 

II Regionalne spotkanie waltornistów "Etiuda"

Katowice

 

 

Henryk Frankowski

Patryk Węcel

BRĄZOWY MEDAL

dyplom

13.

10-11.03.2018r

 

IV Świętokrzyski Festiwal Klas

           Instrumentów Dętych SM I i II st.

Kielce

 

Krystian Lipiński

Natalia Meiser

WYRÓŻNIENIE

dyplom

zdjęcie

14.

20.03.2018r

IX Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia i Baletowych Regionu Śląskiego 

Katowice

Katarzyna Majerczyk

Zespół Rytmiki kl.III

WYRÓŻNIENIE

dyplom

15.

22-23.03.2018r

XIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz Jasło

Marta Diug-Chwastek

Natalia Hudy

II NAGRODA

dyplom

WYRÓŻNIENIE DLA NAUCZYCIELA

dyplom

 

16.

 

22-23.03.2018

 

XIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz Jasło

 

Piotr Owsiak

 

 

WYRÓŻNIENIE DLA AKOMPANIATORA

dyplom

17.

13,14.04.2018r

 

XII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter" Kraków

 

Krystian Lipiński

Natalia Meiser

 

 

III MIEJSCE

dyplom

 

WYRÓŻNIENIE DLA NAUCZYCIELA

dyplom

 

 18.

 13,14.04.2018r

 

 XII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Detych "Jupiter" Kraków

 

 Anna Polańska

 

 

 

WYRÓŻNIENIE DLA AKOMPANIATORA

dyplom

 

19.

14.04.2018r

V Ogólnopolski Konkurs Wokalny im.Z.Noskowskiego w Brzesku

Michał Schoppa 

Katarzyna Mandla

 

II MIEJSCE

dyplom

 

20.

13,14.04.2018r

IV Ogólnopolski Konkurs z Zasad Muzyki w Łomży

Joanna Szymala

Kacper Bendig

 

 

II MIEJSCE

dyplom

 

WYRÓŻNIENIE DLA NAUCZYCIELA

dyplom

 

21.

16,17.04.2018r 

I Międzyszkolne Konfrontacje Zespołów Kameralnych w Rudzie Śląskiej

Marta Sikora-Wójcik

 

Duet:

Zuzanna Haberka

Aleksandra Plech

WYRÓŻNIENIE

dyplom

22.

18-21.04.2018r

 

Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Vivaldi 340 

Wieliczka

Gabriela Baran

Nikola Błaśkiewicz

 

WYRÓŻNIENIE

dyplom

23.

18-21.04.2018r

 

Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Vivaldi 340 

Wieliczka

Marta Diug-Chwastek

Natalia Hudy

 

IV NAGRODA

dyplom

 24.

18-21.04.2018r

 

 Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Vivaldi 340

Wieliczka

 Piotr Owsiak

 

 

 

WYRÓŻNIENIE DLA AKOMPANIATORA

dyplom

 

25.

 

14,15.04.2018r

 

III Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im.Vaclava Krucka Nowy Jiczyn

 

Michał Burczyk

 

Karolina Solak

 

III MIEJSCE

dyplom

26.

24-27.04.2018r

XXV Śląski Konkurs Instrumenty Dęte

 "Drewno dla najmłodszych"

Dąbrowa Górnicza

Krystian Lipinski

Natalia Meiser

 

WYRÓŻNIENIE

dyplom

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

 

27.

24-27.04.2018r

 

XXV Śląski Konkurs Instrumenty Dęte

"Drewno dla najmłodszych"

Dąbrowa Górnicza

Agnieszka Sygiet Łucja Guzy

 

 

WYRÓŻNIENIE

dyplom

 

 

28.

24-27.04.2018r

 

XXV Śląski Konkurs Instrumenty Dęte

"Drewno dla najmłodszych"

Dąbrowa Górnicza

Andrzej Staciwa Maja Czapla

 

III MIEJSCE

dyplom

29.

24-27.04.2018r

 

XXV Śląski Konkurs Instrumenty Dęte "Drewno dla najmłodszych" 

Dąbrowa Górnicza

Anna Polańska  

 

WYRÓŻNIENIE

DLA

AKOMPANIATORA

dyplom

 

30.

 

28.04.2018r

 

 

10 Ogólnopolski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych "Bel Canto"

Ostrów Wielkopolski

 

Dominika Kawiorska

 

Chór SM II st.

 

ZŁOTY DYPLOM

dyplom

31.

15.05.2018r

 

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu

i Działalności Artystycznej Jana Kiepury

"W Pogoni za Sceną"

Sosnowiec

Barbara Bartusik 

Alicja Wilk

I MIEJSCE

dyplom

32.

15.05.2018r

 

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Działalności Artystycznej Jana Kiepury 

"W pogoni za Sceną"

Sosnowiec

Violetta Golec

Zuzanna Haberka

II MIEJSCE

dyplom

33.

15.05.2018r

 

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Działalności Artystycznej Jana Kiepury

"W pogoni za sceną"

Sosnowiec

Barbara Bartusik 

Wiktoria Konecka

II MIEJSCE

dyplom

34.

15.05.2018r

 

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Działalności Artystycznej Jana Kiepury

"W pogoni za sceną"

Sosnowiec

 

Katarzyna Katra

I MIEJSCE

dyplom

35.

19.05.2018r

 

XIII Ogónopolski Festiwal "Zakręcone Fleciki"

Rybnik

Andrzej Staciwa

Maja Czapla

 

WYRÓŻNIENIE

dyplom

zdjęcie

zdjęcie

 

36.

17-18.05.2018r

 

IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów 

Czerwionka - Leszczyny

Gabriela Baran 

Nikola Błaśkiewicz

III MIEJSCE

dyplom

37.

17-18.05.2018r

 

IV Ogólnopolski Festiwal Młodych Talentów 

Czerwionka-Leszczyny

Katarzyna Gwizdon

Julia Tivriz

III MIEJSCE

dyplom

38.

17-18.05.2018r

 

 

IV Ogólnopolski  Festiwal Młodych Talentów

Czerwionka - Leszczyny

Jacek Płosa

Bartosz Kuś

I MIEJSCE

dyplom

39.

25-27.05.2018r

 

 

III Konkurs Instrumentów Dętych , Akordeonu i Perkusji SM I stopnia

Trzciana

Agnieszka Sygiet

Łucja Guzy

WYRÓŻNIENIE

dyplom

40.

28-30.05.2018r 

 

II Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy 

Solec Kujawski

Daniel Lis  Lena Leszczyńska 

III NAGRODA

dyplom 

41.

30.05.2018r 

 

XIX Regionalne Konfrontacje Pianistyczne Szkół Muzycznych I stopnia

Legnica

Tadeusz Grabowski   Marta Kaczmarska

 

Najlepsze wykonanie utworu polifonicznego

dyplom 

42.

1-2.06.2018r 

 

VIII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów

Chrzanów

Maria Pragłowska  Sandra Kania 

WYRÓŻNIENIE II STOPNIA

dyplom