Get Adobe Flash playerGet Adobe Flash player

2016/2017

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH W SOSNOWCU

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Lp.

DATA

NAZWA IMPREZY NAUCZYCIEL UCZEŃ WYNIK
 1.  19.10.2016r

 

 Wielkopolski Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości

 Wojciecha Kilara w Koninie

 

 Violetta Golec  Anna Lis

 III MIEJSCE

dyplom

2. 19.10.2016r

 

Wielkopolski Konkurs o Życiu i Twórczości Wojciecha Kilara w Koninie

 

 

Natalia Świtała Karolina Rasek

WYRÓŻNIENIE

dyplom

dyplom

 3.  12-13.11.2016r

 

 Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny

"I Pierwszak Może Być Mistrzem"  w Warszawie

 

 

 Tomasz    Śliwiński  Blanka Papierz

 DYPLOM MISTRZA

dyplom

 4.  12-13.11.2016r

 Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny 

 "I Pierwszak Może Być Mistrzem" w Warszawie

 Gabriela Baran

 Emilia  Kamińska

 Zofia

 Kamińska

 DYPLOM MISTRZA

dyplom

dyplom

 5.  17.11.2016r

 

 IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków Opole

 

 

 Tadeusz  Grabowski  Marta  Kaczmarska

 III MIEJSCE

dyplom

 6.  30.11-1.12.2016r  Regionalne Przesłuchania CEA Bytom  Rafał Wolny  Wiktoria Trefon

 WYRÓŻNIENIE

dyplom

dyplom

 7.  6.02.2017r  VIII Międzynarodowy Konkurs "Młody Wirtuoz" w ramach Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez Granic" w Sanoku  Jolanta Jarosz  Alicja Dudała

 ZŁOTY WIRTUOZ

dyplom

      dyplom

 8.  28.02.2017r

 

 VI Międzyszkolne Konfrontacje Skrzypcowe Miniatura Polska Będzin

 

 

 Katarzyna

Gwizdoń

 

 

 Julia Tivriz

 

 WYRÓŻNIENIE

dyplom

 9.  28.02.2017r

 

 VI Międzyszkolne Konfrontacje Skrzypcowe Miniatura Polska Będzin

 

 Gabriela Baran

 

 Maria Haberka

 

 WYRÓŻNIENIE

dyplom

 10.  17-19.03.2017r

 

 IX Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy Bielsko-Biała

 

 

 Aleksandra Hyrja  Kacper Bendig

 WYRÓŻNIENIE

dyplom

11. 23,25.03.2017r

 

XI Ogólnopolski Konkurs Wokalny Gliwice

 

 

Małgorzata Lasota Michał Jewierz

WYRÓŻNIENIE

dyplom

12. 23,25.03.2017r

 

XI Ogólnopolski Konkurs Wokalny Gliwice

 

 

Małgorzata Lasota Oskar Strumiński

WYRÓŻNIENIE

dyplom

 13.  5.04.2017r  IV Śląski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych im.Józefa Swidra Katowice Dominika Kawiorska   Chór Szkoły Muzycznej II stopnia ZSM w Sosnowcu

II MIEJSCE

dyplom 

dyplom

dyplom

14

 

 28-29.03.2017r

 

 

 

 

V Dąbrowski Konkurs Gitarowy Dąbrowa Górnicza

 

 

 

Jacek Płosa Bartosz Kuś 

WYRÓŻNIENIE

dyplom 

15.

 

2.04.2017r

 

II Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im.Vaclava Krucka w Nowym Jiczinie w Czechach Michał Burczyk Karolina Solak

III MIEJSCE

dyplom

16.

 

 

5-8.04.2017r

 

 

XIII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im.Karola i Antoniego Szafranków Rybnik Ewa Wilczek Grzegorz Malina

WYRÓŻNIENIE

dyplom

17.

 

5-8.04.2017r

 

 

II Ogólnopolski Konkurs Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Wadowicach

 

 

Henryk Frankowski Patryk Węcel

WYRÓŻNIENIE

dyplom

18.

10-

11.04.2017r

 

VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny "Wiosenne Spotkania Muzyczne" Kolbuszowa

 

 

Jolanta Jarosz Alicja Dudała

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA

dyplom

19. 10-11.04.2017r

 

VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny "Wiosenne Spotkania Muzyczne "Kolbuszowa

 

Jakub Sikora Irena Skóra

WYRÓŻNIENIE 

II STOPNIA

dyplom

20. 26.04.2017r

 

VII Olkuski Festiwal Skrzypcowy "Mały Violinista"

 

Piotr Owsiak  

WYRÓŻNIAJĄCY AKOMPANIAMENT

dyplom

21. 17.05.2017r 

 

III Konkurs Młodych Talentów Czerwionka - Leszczyny 

 

Marta Diug-Chwastek  Natalia Hudy 

WYRÓŻNIENIE

dyplom 

22. 17.05.2017r 

 

III Konkurs Młodych Talentów Czerwionka-Leszczyny 

 

Gabriela Baran  Emilia Musiał 

WYRÓŻNIENIE

dyplom 

23. 17.05.2017r 

 

III Konkurs Młodych Talentów Czerwionka -Leszczyny 

 

Katarzyna Gwizdon  Julia Tivriz 

III MIEJSCE

dyplom 

 24. 18.05.2017r 

Międzyszkolny Konkurs wiedzy o życiu  i działalności artystycznej Jana Kiepury Sosnowiec

 

Dorota Piwowar  Anna Kutek 

I MIEJSCE 

dyplom

 25. 18.05.2017r

Międzyszkolny Konkurs wiedzy o życiu i działalności artystycznej Jana Kiepury Sosnowiec

 

Izabela Ciesielska Katarzyna Mandla 

III MIEJSCE

dyplom 

 26. 17.05.2017r 

III Konkurs Młodych Talentów Czerwionka-Leszczyny 

 Jacek Płosa

Bartosz Kuś 

I MIEJSCE

dyplom 

27. 23-25.03.2017r

 

XI Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. L.Różyckiego w Gliwicach

 

 

Marcin Mogiła  

WYRÓŻNIAJĄCY AKOMPANIAMENT

dyplom

28. 9.04.2017r

 

Ogólnopolski Konkurs Muzyczny CEA dla Uczniów Klas Śpiewu Solowego Szkół Muzycznych II Stopnia w Olsztynie

 

 

Marcin Mogiła  

WYRÓŻNIAJĄCY AKOMPANIAMENT

dyplom