Get Adobe Flash playerGet Adobe Flash player

2015/2016

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH W SOSNOWCU

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

 Lp.  DATA  NAZWA IMPREZY  NAUCZYCIEL  UCZEŃ  WYNIK
 1.  26,27.10.2015   IV Ogólnopolski Konkurs Wokalny im.M.Karłowicza w Krakowie  Małgorzata Lasota  Barbara Dratwińska

 II NAGRODA

dyplom

 2.  12-17.10.2015  X Międzynarodowy Muzyczny Festiwal i Konkurs dla Młodych Muzyków Praga  Daniel Lis  Julian Haładus

 IV NAGRODA

dyplom

 3.  5.12.2015  IX Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla dzieci Rybnik  Jacek Płosa  Kacper Bendig

 WYRÓŻNIENIE

dyplom

4. 5.12.2015 Konkurs "Najpiękniejsza jest Muzyka  Polska" Radom Violetta Golec Marta Słonecka

I MIEJSCE

dyplom

5. 15-17.01.2016 XV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Gorlitz/Zgorzelec 2016 Jolanta Jarosz Alicja Dudała

III MIEJSCE

dyplom

6.

6-10.01.2016 I Międzynarodowy Konkurs Solowej Wokalistyki Sakralnej Katowice Małgorzata Lasota Barbara Dratwińska

II NAGRODA

dyplom

7.

6-10.01.2016 I Międzynarodowy Konkurs Solowej Wokalistyki Sakralnej Katowice Marcin Mogiła -

NAGRODA SPECJALNA DLA PIANISTY

dyplom

8.

26-27.01.2016  Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia Wrocław  Małgorzata Lasota 

 WYRÓŻNIENIE

dyplom

9.

9.02.2016r VII Międzynarodowy Konkurs "Młody Wirtuoz" w ramach XI Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" Sanok 2016 Jolanta Jarosz Alicja Dudała

 ZŁOTY WIRTUOZ

dyplom

dyplom

10.

2.02.2016r Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia Katowice Krystian Lipiński  Maciej Kleszcz

WYRÓŻNIENIE

dyplom

dyplom

11.

2.02.2016r Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia Katowice Jakub Sikora -

WYRÓŻNIENIE

dyplom

12.

8-9.02.2016r XL Olimpiada Artystyczna Bytom Violetta Golec Anna Lis

 WYRÓŻNIENIE

       dyplom

13.

14.03.2016r

III Międzyszkolne Konfrontacje Wiolonczelowe

Będzin

Hanna Sadzikowska Emilia Ciuk

   WYRÓŻNIENIE

     dyplom

14.

16.03.2016r

VIII Turniej Młodych Akordeonistów Oleśnica

Rafał Wolny Karolina Drajczyk

   III MIEJSCE

dyplom

15.

16.03.2016r

VIII Turniej Młodych Akordeonistów Oleśnica

Daniel Lis Lena Leszczyńska

I MIEJSCE

dyplom

16.

21.03.2016r 

VIII Makroregionalny Konkurs Wiedzy o Kompozytorach

"Życie i twórczość H.M.Góreckiego"

Dębica 

Violetta Golec  Marta Ferens 

 I MIEJSCE

dyplom

17.

7.03.2016r

XIII Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem Dla Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia

Kraków

Dorota Piwowar Kacper Bendig

II MIEJSCE

dyplom

dyplom

18.

8.03.2016r

XV Regionalny Konkurs Kształcenia Słuchu Dla Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia

Kraków

Dorota Piwowar Kacper Bendig

III MIEJSCE

dyplom

dyplom

19.

18,19.04.2016r

I Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych Ruda Śląska

Ewa Wilczek

Weronika Daniel

Grzegorz Malina

I MIEJSCE

dyplom

20.

18,19.04.2016r I Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych Ruda Śląska Katarzyna Grzebielucha

Natalia Hudy

Emilia Pałka

Martyna Cichecka

II MIEJSCE

dyplom

21.

21-23.04.2016r VII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im.K.Jamroz w Kielcach Małgorzata Lasota

Barbara Dratwińska

II MIEJSCE

dyplom

22.

21-23.04.2016r VII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im.K.Jamroz w Kielcach Małgorzata Lasota Oskar Strumiński

III MIEJSCE

dyplom

23.

21-23.04.2016r VII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im.K.Jamroz w Kielcach Marcin Mogiła -

WYRÓŻNIENIE DLA AKOMPANIATORA

dyplom

24.

14.04.2016r XL Olimpiada Artystyczna  Violetta Golec  Anna Lis

LAUREAT

IX MIEJSCE

dyplom

25.

13.05.2016r XVII Legnicki Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia Legnica Tadeusz Grabowski Marta Kaczmarska

II Miejsce

dyplom

26.

11-13.05.2016r III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych klarnet,saksofon Sosnowiec Krystian Lipiński Maciej Kleszcz

WYRÓŻNIENIE

dyplom

27.

11-13.05.2016r III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych klarnet,saksofon Sosnowiec Jakub Sikora  

WYRÓŻNIENIE DLA AKOMPANIATORA

dyplom

28.

20-21.05.2016r VII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów Chrzanów Tadeusz Grabowski Marta Kaczmarska

WYRÓŻNIENIE

dyplom

29.

27.05.2016r XIV Igraszki Wiolonczelowe Oleśnica Joanna Danisz Antonina Walotek

WYRÓŻNIENIE II stopnia

30.

1-3.06.2016r III Ogólnopolski Konkurs im.M.Sikorskiej-Wojtacha Wieliczka Tadeusz Grabowski Marta Kaczmarska

II MIEJSCE

dyplom

31.

30.07-3.08.2016r XVI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Monachium Tadeusz Grabowski Marta Kaczmarska

I MIEJSCE

dyplom

dyplom