Get Adobe Flash playerGet Adobe Flash player

2014/2015

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH W SOSNOWCU

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

Lp. DATA NAZWA IMPREZY NAUCZYCIEL UCZEŃ WYNIK
1. 27.08-3.09.2014r Międzynarodowy Konkurs "Razem w XXI wieku" Kamczia Bułgaria Rafał Wolny Trio akordeonowe: Łukasz Grzomba,Konrad Czekaj,Piotr Sarapata

I MIEJSCE

dyplom

 

2. 16.10.2014r I Ogólnopolski Konkurs wiedzy "Życie i działalność Oskara Kolberga" Stalowa Wola Violetta Golec Anna Lis

I MIEJSCE

dyplom

3. 6.12.2014r VIII Mikołajkowy Konkurs Gitarowy Rybnik Jacek Płosa Kacper Bendig

WYRÓŻNIENIE

dyplom

4. 11.12.2014r Finał obchodów Roku Kolberga 2014r.Wręczenie Nagród im.Oskara Kolberga i Medali Gloria Artis Violetta Golec Anna Lis

DYPLOM MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

dyplom

dyplom

5. 8,9.12.2014r Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia Oława Daniel Lis  

WYRÓŻNIENIE

DLA NAUCZYCIELA

dyplom 

6. 27.02.2015r Konkurs Literacki Zasłuchani.pl Katowice Violetta Golec Alicja Giecewicz

II Miejsce

7. 6,8.03.2015r VIII Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy Bielsko Biała Dorota Piwowar Kacper Bendig

WYRÓŻNIENIE

dyplom

dyplom

8.  19.03.2015r  V Międzyszkolne Konfrontacje skrzypcowe "Miniatura polska" Będzin  Maria Gałka  Natalia Hudy

NAGRODA

dyplom

9. 17.03.2015r VI Przegląd Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia i baletowych Regionu Śląskiego Katowice Justyna Fenczyszyn-Ćmiel Zespół rytmiczny ZSM w Sosnowcu

WYRÓŻNIENIE

dyplom

10. 19.03.2015r XI Ogólnopolski Konkurs "Wiosna z fortepianem" Sosnowiec Ewa Wilczek,Ewa Salwarowska Duet fortepianowy Weronika Daniel,Grzegorz Malina

I MIEJSCE

dyplom

11. 19.03.2015r XI Ogólnopolski Konkurs "Wiosna z Fortepianem" Sosnowiec Jolanta Jarosz Alicja Dudała

WYRÓŻNIENIE

dyplom

12. 19.03.2015r XI Ogólnopolski Konkurs "Wiosna z fortepianem" Sosnowiec Tadeusz Grabowski Marta Kaczmarska

WYRÓŻNIENIE

dyplom

 

13. 25.03.2015r VII Turniej Młodych Akordeonistów Oleśnica Daniel Lis Lena Leszczyńska

II MIEJSCE

dyplom

14. 25-26.03.2015r IV Dąbrowski Konkurs Gitarowy Dąbrowa Górnicza Jacek Płosa Kacper Bendig

WYRÓŻNIENIE

dyplom

15. 27-28.03.2015r   VII Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia Stalowa Wola  Rafał Wolny

 Trio akoreonowe

Konrad Czekaj,Piotr Sarapata,Łukasz Grzomba

 III MIEJSCE

dyplom

16. 27.03.2015r VII Makroregionalny Konkurs Wiedzy "Życie i twórczość Wojciecha Kilara"Dębica  Violetta Golec  Marta Ferens

 II Miejsce

dyplom

17. 27.03.2015r VII Makroregionalny Konkurs Wiedzy "Życie i twórczość Wojciecha Kilara"Dębica Natalia Świtała Maja Walnik

II MIEJSCE

dyplom

18. 21-22.04.2015r V Makroregionalny konkurs pianistyczny "Wiosenne spotkania muzyczne" w PSM I st.w Kolbuszowej Jolanta Jarosz Alicja Dudała

WYRÓŻNIENIE

I st.

dyplom

 

19. 24-25.04.2015r XIX Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów Kłodzko Joanna Danisz Emilia Palka

WYRÓŻNIENIE

dyplom

20. 26-29.04.2015r XVI Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe Gorlice Rafał Wolny Trio akordeonowe: Konrad Czekaj,Łukasz Grzomba,Piotr Sarapata

III Miejsce

dyplom

21. 29.04.2015r V Olkuski Festiwal Skrzypcowy "Mały violinista" Olkusz Maria Gałka Natalia Hudy

WYRÓZNIENIE

dyplom

22. 7.05.2015r XVI Konkurs Skrzypcowy Żywiec Maria Gałka Natalia Hudy

II MIEJSCE

dyplom

23. 7.05.2015r XVI Konkurs Skrzypcowy Żywiec Adam Dobrowolski  

WYRÓŻNIENIE

DLA AKOMPANIATORA

dyplom

24. 11-17.05.2015r I Ogólnopolski Konkurs Wokalny im.J.Kiepury Sosnowiec Małgorzata Lasota Michał Noworyta

III NAGRODA

dyplom

25. 30.05.2015r  XIII Igraszki Wiolonczelowe Oleśnica  Margarita Dancewicz

 Kornelia Grela

Emilia Ciuk

Marta Kamińska

 WYRÓŻNIENIA II STOPNIA

dyplom

dyplom

26. 30.05.2015r XIII Igraszki Wiolonczelowe Oleśnica Joanna Danisz  Julia Donek

WYRÓŻNIENIE

II STOPNIA

dyplom