Get Adobe Flash playerGet Adobe Flash player

2013/2014

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW  ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH W SOSNOWCU

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

Lp. DATA NAZWA IMPREZY NAUCZYCIEL UCZEŃ  WYNIK
1. 27.11.2013r II KONKURS MUZYKI AKORDEONOWEJ W KLUCZBORKU DANIEL LIS WOJCIECH WOŹNIAK

III MIEJSCE

dyplom

2. 30.11.2013r OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAJPIĘKNIEJSZA JEST MUZYKA POLSKA RADOM VIOLETTA GOLEC ALICJA GIECEWICZ

I MIEJSCE

dyplom

3. 7.12.2013r VII Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci JACEK PŁOSA Kacper Bendig

WYRÓŻNIENIE

dyplom

4. 13.12.2013r III OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY "BLIŻEJ WARSZAWSKIEJ JESIENI-HENRYK MIKOŁAJ GÓRECKI" ŁÓDŹ VIOLETTA GOLEC ALICJA GIECEWICZ

II MIEJSCE

dyplom

5. 17.01.2014r OGÓLNOPOLSKIE PRZESŁUCHANIA UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II STOPNIA OPOLE DANIEL LIS PIOTR SARAPATA

III MIEJSCE

dyplom

6. 14.02.2014r ŚLĄSKI FESTIWAL CHÓRÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH II STOPNIA KATOWICE DOMINIKA KAWIORSKA CHÓR SZKOŁY MUZYCZNEJ II STOPNIA

II MIEJSCE

dyplom

7. 7-8.03.2014r V Ogólnopolski Konkurs "Gitara w muzyce kameralnej" JACEK PŁOSA,EWA WILCZEK KACPER BENDIG,MACIEJ MAŁOLEPSZY

II MIEJSCE

dyplom

8. 21,22.03.2014r X Ogólnopolski Konkurs "Wiosna z Fortepianem" Sosnowiec

EWA WILCZEK,

EWA SALWAROWSKA

WERONIKA DANIEL,

GRZEGORZ MALINA

WYRÓŻNIENIE

dyplom

dyplom

dyplom

9. 17 marca 2014r II Międzyszkolne Konfrontacje Wiolonczelowe Będzin Joanna Danisz Marcel Badoń

WYRÓŻNIENIE

dyplom

10. 26.04.2014r XVIII Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe Sanok Rafał Wolny Konrad Czekaj,Piotr Sarapata,Łukasz Grzomba

WYRÓŻNIENIE

dyplom

11. 28,29.04.2014r IV Olkuski Festiwal Skrzypcowy "Mały Violinista" Maria Gałka Natalia Hudy

I MIEJSCE

dyplom

12. 28,29.o4.2014r III Ogólnopolski Konkurs Gitarowy "Młodzi czarodzieje gitary" Dobczyce Jacek Płosa Kacper Bendig

WYRÓŻNIENIE

dyplom

13. 29,30.04.2014r VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny im.Krystyny Jamroz Kielce Małgorzata Lasota

Klaudia Szczepanik

Barbara Dratwińska

NAGRODA WOJEWODY ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

dyplom

WYRÓŻNIENIE

dyplom

14. 29,30.04.2014r VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny im.Krystyny Jamroz Kielce Marcin Mogiła  

WYRÓZNIENIE DLA AKOMPANIATORA

dyplom

15. 12,13.05.2014r II Ogólnopolski Konkurs Instrumentów dętych klarnet,saksofon Sosnowiec Krystian Lipiński Andrzej Lipiński

Filip Nocoń

Maciej Kleszcz

Wiktoria Rylska

Kamil Gałecki

WYRÓŻNIENIE

dyplom

WYRÓŻNIENIE

dyplom

WYRÓŻNIENIE

dyplom

WYRÓŻNIENIE

dyplom

16. 12,13.05.2014r

II Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych klarnet,saksofon

Sosnowiec

Anna Polańska  

WYRÓŻNIENIE DLA AKOMPANIATORA

dyplom

17. 10,11.05.2014r VI Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy Lublin Wojciech Stańczyk Dominik Loska

WYRÓŻNIENIE

dyplom

18. 16,17.05.2014r VI Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów Maria Gałka Natalia Hudy

WYRÓŻNIENIE

dyplom

19. 31.05.2014r XII Igraszki Wiolonczelowe Oleśnica Joanna Danisz

Emilia Palka

Julia Donek

WYRÓŻNIENIE II ST 

dyplom

WYRÓŻNIENIE II ST

dyplom