Get Adobe Flash playerGet Adobe Flash player

2012/2013

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH W SOSNOWCU W

ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

Lp. DATA NAZWA IMPREZY NAUCZYCIEL UCZEŃ WYNIK
1. 28.09-4.10.2012r II Międzynarodowy Konkurs Wokalny im.Gulio Perottiego w Ueckermunde w Niemczech Małgorzata Lasota Alicja Ciesielczuk

     I MIEJSCE

dyplom

2. 26-27.10.2012r III Ogólnopolski Konkurs Wokalny im.M.Karłowicza w Krakowie Małgorzata Lasota Kamila Nowak

    II MIEJSCE

dyplom

3. 8.12.2012r VI Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci Jacek Płosa Kacper Bendig

WYRÓŻNIENIE

dyplom


4. 20-21.03.2013r II Dąbrowski Konkurs Gitarowy Jacek Płosa Inga Będkowska

III MIEJSCE

dyplom

5. 21.03.2013r IX Konkurs Wiosna z fortepianem Sosnowiec

Ewa Salwarowska

Tadeusz Grabowski

Grzegorz Malina

Martyna Cichecka

I MIEJSCE

dyplom

zdjęcie

WYRÓŻNIENIE

dyplom

zdjęcie

6. 6-8.04.2013r IX Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im.K.i A.Szafranków Rybnik Ewa Wilczek Maciej Małolepszy

III MIEJSCE

dyplom

7. 11-13.04.2013r IX Ogólnopolski Konkurs Wokalny Gliwice Małgorzata Lasota Alicja Ciesielczuk

III MIEJSCE

dyplom

8. 11.04.2013r XXXVII Olimpiada Artystyczna Warszawa Violeta Golec Alicja Giecewicz

V MIEJSCE

TYTUŁ LAUREATA

dyplom

9. 14.05.2013r I Konkurs Instrumentów Dętych Sosnowiec Krystian Lipiński Filip Nocoń

WYRÓŻNIENIE

dyplom

10. 14.05.2013r I Konkurs Instrumentów Dętych Sosnowiec Andrzej Lipiński Wiktoria Rylska

III MIEJSCE

dyplom

11. 14.05.2013r I Konkurs Instrumentów Dętych Sosnowiec Małgorzata Śliwka-Cichoń Łukasz Pudło

WYRÓŻNIENIE

dyplom

12. 14.05.2013r I Konkurs Instrumentów Dętych Sosnowiec Andrzej Lipiński Mateusz Orkisz

WYRÓŻNIENIE

dyplom

13. 17.05.2013r III Olkuski Festiwal Skrzypcowy "Mały Violinista" Maria Gałka Natalia Hudy

II MIEJSCE

dyplom

14. 25.05.2013r IX Igraszki Wiolonczelowe Oleśnica Joanna Danisz

Mateusz Kaganiec

Emilia Palka

Amelia Mital

Aleksandra Kafara

WYRÓŻNIENIA

II STOPNIA

dyplom

dyplom

dyplom

dyplom

15. 6.06.2013r III Międzyszkolny Konkurs Pisania Dyktand dla klas III OSM I st. i SM I st. Dorota Piwowar Kacper Bendig

I MIEJSCE

dyplom