Get Adobe Flash playerGet Adobe Flash player

2004/2005

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH W SOSNOWCU W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

Lp. Nazwa konkursu Imię i nazwisko uczestnika Imię i nazwisko pedagoga Wynik

1.

VII Ogólnopolski Konkurs Kameralistyki Fortepianowej dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia - Toruń

25-28.11.2004r.

duet fortepianowy : Agnieszka Jankowska kl. V/6

Roksana Miłek

kl. V/6

naucz.

Ewa Salwarowska

 

naucz.

Bożena Pękala

wyróżnienie

2.

III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Muzyce Współczesnej dla uczniów szkół muzycznych II stopnia  pod patronatem Ministra Kultury

III edycja Konkursu nt.

„ Koncert instrumentalny

w muzyce  polskiej XX wieku na przykładzie twórczości wybranych kompozytorów” - Szczecin

25-26.11.2004

Olga Piwowar

kl. VI

 

Ruth Dudek

kl. V

naucz.

Violetta Golec

udział w konkursie

 

udział w konkursie

3.

VIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Ludwika Stefańskiego i Haliny Czerny – Stefańskiej dla uczniów szkół muzycznych II stopnia – Płock

28.11-04.12.2004r.

Paulina Maślanka

kl. IV

 

Robert Szewczuk

kl. II

naucz.

Olga Fidos

 

naucz.

Olga Fidos

udział w konkursie

 

udział w konkursie

 

4.

IV Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy pod patronatem Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie – Przeworsk

08-10.12.2004r.

Alona Jazykowa

kl.II/4

naucz.

Krystian Lipiński

udział w konkursie

5.

Regionalne Przesłuchanie uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia

w Rudzie Śląskiej

17.12.2004r.

Adam Wiśniewski

kl.IV/6

naucz.

Bożena Pękala

udział w konkursie


Konkurs na wykonanie dowolnego utworu w formie miniatury ”Miniatura 2005” pod patronatem Centrum Edukacji Artystycznej

w Warszawie, Towarzystwa Mozartowskiego

w Bydgoszczy – Bydgoszcz

04-05.03.2005r.

Paulina Wojciechowska

kl. IV/6 –klarnet

 

Alona Jazykowa

kl. II/4 - saksofon

 

Krzysztof Cisowski

kl. III/II st – klarnet

 

Szymon Cisowski

kl. I/II st – klarnet

naucz.

Andrzej Lipiński

 

 

naucz.

Krystian Lipiński

 

naucz.

Małgorzata  Śliwka-Cichoń

naucz.

Małgorzata  Śliwka-Cichoń

udział w konkursie

 

 

udział w konkursie

 

udział w konkursie

 

udział w konkursie

 

7.

III Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy dla uczniów szkół muzycznych II stopnia -

Bielsko-Biała

01-03.03.2005r.

Dominik Zawora

kl. V/II st

naucz.

Edward Stencel

udział w konkursie

 8.

XV Międzynarodowe Spotkania Gitarowe – Sanok

17-22.04.2005r.

Aleksandra Dzienniak

kl. III/6

naucz.

Tomasz Spaliński

udział w konkursie

9.

XII Śląski Konkurs im. Michała Spisaka - Kategoria „Instrumenty Dęte Blaszane”-

Dąbrowa Górnicza

31.03-02.04.2005r.

Adrian Fudali

kl. II/4

naucz.

Mariusz Ziętek

udział w konkursie

10.

XIV Konfrontacje Instrumentów Dętych pod patronatem Burmistrza Miasta Oława

05-06.05.2005r.

Krzysztof Cisowski

kl. III/II st – klarnet

 

Szymon Cisowski

kl. I/II st – klarnet

naucz.

Małgorzata  Śliwka-Cichoń

naucz.

Małgorzata  Śliwka-Cichoń

udział w konkursie

 

udział w konkursie

11.

I Regionalny Konkurs Pianistyczny im. Maurycego Moszkowskiego - Kielce

08-09.05.2005r.

Paulina Maślanka

kl. IV/IIst.

naucz.

Olga Fidos

udział w konkursie

12.

VI Festiwal  Klarnetowy pod patronatem Ministerstwa Kultury – Piotrków Trybunalski

11-14.05.2005r.

Paulina Wojciechowska

kl. IV/6 –klarnet

Krzysztof Cisowski

kl. III/II st – klarnet

 

Szymon Cisowski

kl. I/II st – klarnet

naucz.

Andrzej Lipiński

 

naucz.

Małgorzata  Śliwka-Cichoń

naucz.

Małgorzata  Śliwka-Cichoń

udział w konkursie

 

udział w konkursie

 

udział w konkursie

13.

I Forum Młodych Instrumentalistów –Rybnik 02-04.05.2005r.

Natalia Matuszak

kl. IV/6 - skrzypce

naucz.

Piotr Marcinowicz

udział w konkursie

14.

V Konkurs Muzyczny im.Juliusza Zarębskiego –Łomianki

07-12.06.2005r.

Agnieszka Jankowska

kl. V/6

Anna Jankowska

kl. V/6

naucz.Ewa Salwarowska

 

naucz. Bogusława Rowieska

udział w konkursie

 

wyróżnienie