Get Adobe Flash playerGet Adobe Flash player

2003/2004

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH W SOSNOWCU W ROKU SZKOLNYM 2003/2004

 

Lp. Nazwa konkursu Imię i nazwisko uczestnika Imię i nazwisko pedagoga Wynik
1. IX Ogólnopolski Konkurs Piosenki Jesiennej „Złota Polaka Jasień"

pod honorowym patronatem

Śląskiego Kuratora Oświaty

Pałac Młodzieży - Katowice

15 - 16, 18 X 2003r.

chór szkolny

Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. J. Kiepury

Agnieszka Gil  II miejsce
2.

XI Śląski Konkurs „Instrumenty Dęte"

Kategoria - Instrumenty Dęte Drewniane

13 - 15 XI 2003r. - Dąbrowa Górnicza

Anna Jankowska

kl. IV/6 - flet

 

Szymon Cisowski

kl. IV/4 - klarnet

Bogusława Rowieska

 

Małgorzata Śliwka - Cichoń

udział w Konkursie

 

 

udział w Konkursie

3.

XII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej pod patronatem

Ministra Kultury

3 - 6 XII 2003r. - Przemyśl

 

Magdalena Flak

kl. IV/6

Daniel Lis  IX miejsce
4. V Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski Uczniowskiego Forum Muzycznego w Warszawie.

Organizatorzy: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr1 w Warszawie,

Fundacja im. Józefa Elsnera.

Dominik Zawora

Kl. IV

   wyróżnienie
5. Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II Stopnia

w Chorzowie

9 - 10 luty 2004r.

 

 

 

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II Stopnia

w Bydgoszczy

18 - 20 marzec 2004r.

Agnieszka Gajgier

Kl. VI - flet

Agnieszka Sygiet

uczennica zakwalifikowana do Ogólnopolskich Przesłuchań Uczniów Szkół Muzycznych II Stopnia w Bydgoszczy.

 

6. Konkurs Dziecięcych Zespołów Kameralnych - Wiosna Młodych Kameralistów - w Krakowie

19 - 21 marzec 2004r.

duet fortepianowy w składzie:

Roksana Miłek kl. IV/6

Agnieszka Jankowska kl. IV/6

 

Bożena Pękala

Ewa Salwarowska

 V miejsce
7. XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych

pod honorowym patronatem

Burmistrza Miasta Oława

30 - 31 marzec 2004r.

Szymon Cisowski

kl. IV/4 - klarnet

 

Urszula Rząd

kl. II/4 - klarnet

Małgorzata

Śliwka - Cichoń

Małgorzata

Śliwka - Cichoń

wyróżnienie

 

 

udział w konkursie

8. X Konfrontacje Akordeonowe w Gorlicach

31 marzec - 2 kwiecień 2004r.

Justyna Koćwin

Kl. IV/4

Daniel Lis  VII miejsce
9. XXXI Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku

pod patronatem Ministra Kultury

11 - 15 maja 2004r.

Paulina Wojciechowska

kl. III/6 - klarnet

 

Sylwia Kłosowska

kl. IV - flet

 

Szymon Cisowski

kl. IV/4 - klarnet

 

Krzysztof Cisowski

kl. II - klarnet

 

Dariusz Klacza

kl. I - saksofon

 

Kamil Szczepanik

kl. I - saksofon

Andrzej Lipinski

 

 

Agnieszka Sygiet

 

Malgorzata Śliwka - Cichoń

Małgorzata Śliwka - Cichoń

Krystian Lipiński

 

Krystian Lipiński

udział w konkursie

 

 

 

udział w konkursie

 

 

wyróżnienie

 


udział w konkursie

 

 

udział w konkursie

 

 

wyróżnienie