Get Adobe Flash playerGet Adobe Flash player

2002/2003

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH W SOSNOWCU W ROKU SZKOLNYM 2002/2003

 

Data Wydarzenie Uczeń Instrument Lokata Nauczyciel
 13-14.03.2002 VIII Śląski Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków w Sosnowcu

Oskar Radwański

Anna Piwowar

 

Grzegorz Wojtasik

 

Marta Rubik

 

Bogna Biegus

skrzypce

 

skrzypce

 

skrzypce

 

 

skrzypce

 

skrzypce

wyróżnienie

 

dyplom z pochwałą

dyplom z pochwałą

 

dyplom z pochwałą

dyplom z pochwałą

Piotr Marcinowicz

Maria Gałka

 

Monika Drygalska-Brożyńska

Sonia Majewska

Maria Gałka

14-15.03.2002 Ogólnopolski Festiwal Muzyki Jazzowej i Rozrywkowej w Elblągu Marcin Paks

Piotr Łata

Michał Fetler

Adam Kamiński

Kwartet saksofonowy III miejsce Andrzej Cichoń
18-20.03.2002 XI Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie Szymon Cisowski klarnet wyróżnienie Małgorzata Śliwka-Cichoń
20.03.2002 III Makroregionalne Przesłuchanie Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych I i II st. w Cieszynie Magdalena Dobrowolska

Kinga Latacz

Mateusz Prześlak

Trio gitarowe I miejsce Jan Rusin
13.04.2002 Przesłuchanie Smyczkowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st. w Chorzowie Bogna Biegus

Natalia Strzelczyk

Karolina Hacik

Natalia Hojdeczko

Kwartet smyczkowy II miejsce Witold Grolik
25-26.04.2002 XI Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st. w Bystrzycy Kłodzkiej Bogna Biegus

Natalia Strzelczyk

Karolina Hacik

Natalia Hojdeczko

Kwartet smyczkowy III miejsce Witold Grolik
10-11.05.2002 Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie Szymon Cisowski

Krzysztof Cisowski

klarnet II miejsce Małgorzata Śliwka-Cichoń
18.05.2002 Festiwal Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II st. w Tarnowskich Górach Marcin Paks

Piotr Łata

Michał Fetler

Adam Kamiński

Kwartet saksofonowy II miejsce Andrzej Cichoń
01.06.2002 Okręgowe Przesłuchanie Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I i II st. w Katowicach Wiktor Bożek perkusja I grupa-wyróżnienie Janusz Wieczorek