Get Adobe Flash playerGet Adobe Flash player

2018/2019

 

DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE  2018/2019

 

Dyrektor szkoły-mgr Dorota Grolik

wicedyrektor mgr Violetta Golec

wicedyrektor  mgr Jolanta Jarosz

 

 

 

 SEKCJA FORTEPIANU

 

KIEROWNIK SEKCJI    mgr TOMASZ ŚLIWIŃSKI-fortepian, akompaniament

 

 

mgr Olga Fidos-Czuba-fortepian, akompaniament, zastępstwo mgr Sebastian Nawrocki

mgr Adam Dobrowolski - fortepian, akompaniament

mgr Anna Gębska-fortepian

mgr Tadeusz Grabowski-fortepian

mgr Jolanta Jarosz-fortepian

mgr Piotr Jędras-fortepian

mgr Barbara Krett-fortepian

mgr Ewa Lupa-fortepian, akompaniament

mgr Marcin Mogiła-fortepian, akompaniament

mgr Piotr Owsiak-fortepian, akompaniament

mgr Bożena Pękala-fortepian 

mgr Anna Polańska-fortepian, akompaniament

dr Michał Sadzikowski-fortepian, akompaniament

mgr Jakub Sikora-fortepian,akompaniament

lic Halina Szlęzak-fortepian

mgr Ewa Wilczek-fortepian

mgr Marta Wójcik-Sikora-fortepian, akompaniament

 

 

                         

 

SEKCJA  INSTRUMENTÓW  DĘTYCH, AKORDEONU  I  PERKUSJI

 

KIEROWNIK SEKCJI    mgr Krystian Lipiński saksofon

 

 mgr Elżbieta Tomczyńska-flet

 mgr Andrzej Staciwa - flet

 mgr Agnieszka Sygiet-flet

 mgr Paweł Bajer-obój

 mgr Dariusz Jędrusik-obój

 mgr Andrzej Lipiński-klarnet

 mgr Małgorzata Śliwka-Cichoń-klarnet

 mgr Bożena Sikora-saksofon

 mgr Marek Malisz-trąbka

 mgr Arkadiusz Garus-trąbka

 mgr Henryk Frankowski-waltornia

 mgr Grzegorz Kurowski-puzon

 mgr Tomasz Pernal-fagot

 mgr Jarosław Klimczyk-perkusja

 mgr Marcin Serwaciński-perkusja

 dr Daniel Lis-akordeon

 mgr Rafał Wolny-akordeon

 

 

                                                                       WOKALISTYKA

 

 

  mgr Małgorzata Lasota-śpiew 

  mgr Agnieszka Bałaga-Okońska-dykcja i recytacja, podstawy gry aktorskiej

  mgr Joanna Węgrzynowicz-Nowak-śpiew solowy

  mgr Michał Schoppa - śpiew solowy

 

 

                                    

                                          SEKCJA PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH

 

KIEROWNIK SEKCJI    mgr Aleksandra Hyrja 

 

 

mgr Izabela Ciesielska - zastępstwo mgr Barbara Bartusik

mgr Magdalena Deja - zastępstwo lic Anna Goj

mgr Katarzyna Majerczyk

mgr Violetta Golec

mgr Dorota Grolik

mgr Aleksandra Hyrja

dr Dominika Kawiorska

mgr Anna Kochańska-Wolny

mgr Dorota Piwowar

mgr Joanna Szymala

mgr Natalia Świtała

 

 

 

                              SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY

 

 

 KIEROWNIK SEKCJI    dr Michał Burczyk-skrzypce

 

mgr Gabriela Baran-skrzypce

mgr Joanna Danisz-wiolonczela

mgr Marta Diug-Chwastek-skrzypce 

mgr Katarzyna Grzebielucha-Iwanowicz - altówka , zastępstwo mgr Tomasz Iwanowicz

mgr Katarzyna Gwizdon-skrzypce

mgr Michał Konopelski-kontrabas

mgr Piotr Marcinowicz-skrzypce

mgr Sonia Majewska-skrzypce

dr Jacek Płosa-gitara

mgr Hanna Sadzikowska-wiolonczela, zastępstwo mgr Marta Domagała

dr hab. Tomasz Spaliński-gitara

mgr Wojciech Stańczyk-gitara

mgr Ewelina Wilczek-wiolonczela

mgr Grzegorz Wojtasik-skrzypce

mgr Łukasz Krusz-skrzypce

 

 

                                                                ZESPOŁY

 

 ORKIESTRY SZKOLNE I i II STOPIEŃ

 

 mgr Wojciech Wantulok - orkiestra dęta i smyczkowa

 

CHÓRY i ZESPÓŁ WOKALNY

 

dr Dominika Kawiorska

 

   BIBLIOTEKA

 

 

 mgr Edyta Piórkowska