Get Adobe Flash playerGet Adobe Flash player

SUKCES MŁODEJ PIANISTKI

19.01.2016

Sukces młodej pianistki

ZSM w Sosnowcu

 

W dniach 15.01-17.01.16r. odbył się XV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Gorlitz/Zgorzelec.

W konkursie uczestniczyło ponad 100 uczniów szkół muzycznych  z największych ośrodków Polski (min.: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Krakowa, Rzeszowa, Nysy i wielu innych) oraz Niemiec, Austrii, Czech, Ukrainy i Rosji. Jurorzy - wybitni profesorowie Akademii Muzycznych podkreślili wysoki poziom konkursu i bardzo dobre przygotowanie uczestników.   

 Bardzo cieszy nas fakt, ze uczennica naszej szkoły - Alicja Dudała    z kl. fortepianu Pani Jolanty Jarosz zdobyła III miejsce na tak prestiżowym konkursie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

 < wszystkie aktualności